Algycide L210

Альгіцид проти водоростей
Знищує водорості та запобігає їх появі, не містить хлор

Призначення

Препарат призначений для боротьби з усіма видами водоростей.

Фізико-хімічні показники

ПОКАЗНИК НОРМА
Зовнішній вигляд Прозора рідина синього кольору
Масова частка діючої речовини, %, не менш 10
Показник концентрації водневих іонів, рН, од. 4,0-6,0
Густина, г/см3 1,065±0,050

Спосіб застосування

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати за нейтрального рівня pH 7,0-7,4. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності та виливають у басейн по периметру.

Дозування

Первинна обробка: додати препарат у воду із розрахунку 500 мл препарату на 10 м3 води.
Наступне дозування: 100 мл препарату на 10 м3 води один раз на тиждень. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації й у конкретних випадках залежно від температури води, завантаження басейну та ін. дози препарату слід збільшувати або зменшувати.

Застережні заходи

Роботи із препаратом проводити із використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи із препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати попадання препарату на шкіру, в очі та до шлунку. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і вживати їжу. Після роботи обличчя та руки слід вимити водою з милом.


Заходи першої допомоги

За умови порушення заходів безпеки при роботі із препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння та свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно добре промити проточною водою та у разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату до шлунку необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води та обов’язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні за температури від плюс 5 0С до плюс 30 0С, в місцях, недоступних дітям, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника – 12 місяців з дати виготовлення. Дату виготовлення вказано на упаковці.

Пакування

1 л, 5 л, 10 л, 20 л.

Завантажити паспорт продукту