друк сторінки

Calcirid

Концентрований препарат для видалення усіх типів мінеральних відкладень
Підходить для будь-яких поверхонь, зокрема хромованих та нікельованих

Призначення

Препарат призначений для очищення стінок та бортів басейну від усіх типів мінеральних відкладень.

Фізико-хімічні показники

ПОКАЗНИК Норма
Зовнішній вигляд Прозора рідина від світло-жовтого до зеленого кольору
Масова частка діючої речовини, %, не менш 60
Показник концентрації водневих іонів, рН, од., не більш 2,0
Густина, г/см3 1,375±0,050

Спосіб застосування

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Нанести препарат на щітку та обробити забруднену поверхню. Залишити на декілька хвилин, після чого поверхню ретельно протерти та промити водою.

Застережні заходи

Роботи із препаратом проводити із використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи із препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати попадання препарату на шкіру, в очі та до шлунку. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і вживати їжу. Після роботи обличчя та руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги

За умови порушення заходів безпеки при роботі із препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння та свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно добре промити проточною водою та у разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату до шлунку необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води та обов’язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні за температури від плюс 5 °С до плюс 30 °С, в місцях, недоступних дітям, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника – 12 місяців з дати виготовлення. Дату виготовлення вказано на упаковці.

Пакування

1 л, 5 л.

Завантажити паспорт продукту