друк сторінки

Cleanup Gel

Гелеподібний чистячий препарат для ватерлінії від усіх типів мінеральних та органічних відкладень
Ефективно усуває складні та застарілі забруднення
Не пошкоджує хромовані та нікельовані поверхні

Призначення

Препарат призначений для очищення ватерлінії басейну від усіх типів мінеральних та органічних відкладень. Не пошкоджує хромовані та нікельовані поверхні.

Фізико-хімічні показники

ПОКАЗНИК Норма
Зовнішній вигляд Гель світло-коричневого кольору
Масова частка діючої речовини, %, не менш 50
Показник концентрації водневих іонів, рН, од. 5,0-7,0
Густина, г/см3 1,070±0,050

Спосіб застосування

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Нанести невелику кількість препарату на суху ганчірку та обробити забруднену поверхню. Після чого залишки засобу видалити з поверхні ганчіркою.

Застережні заходи

Роботи із препаратом проводити із використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи із препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати попадання препарату на шкіру, в очі та до шлунку. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і вживати їжу. Після роботи обличчя та руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги

За умови порушення заходів безпеки при роботі із препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння та свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно добре промити проточною водою та у разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату до шлунку необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води та обов’язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні за температури від плюс 5 °С до плюс 30 °С, в місцях, недоступних дітям, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника – 12 місяців з дати виготовлення. Дату виготовлення вказано на упаковці.

Пакування

1 л.

Завантажити паспорт продукту