друк сторінки

Dechlor

Нейтралізатор надлишкового хлору та брому
Швидко розчиняється, не призводить до утворення осаду
Діє за будь-яких значень pH

Призначення

Препарат призначений для нейтралізації надлишкового хлору та брому у воді басейну.

Фізико-хімічні показники

ПОКАЗНИК Норма
Зовнішній вигляд Гранули білого кольору
Масова частка діючої речовини, %, не менш 97
Показник концентрації водневих іонів (1% розчин), рН, од. 6,0-8,0
Насипна густина, г/см3 1,665±0,050

Спосіб застосування

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності та виливають у басейн по периметру.

Дозування

Для зменшення кількості надлишкового хлору (брому) на 0,2 мг/дм3 додати препарат у воду із розрахунку 100 грам препарату на 10 м3 води. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації й у конкретних випадках залежно від температури води, завантаження басейну та ін. дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов’язково перевіряйте тестером воду на необхідний рівень хлору. Нормальна кількість вільного хлору повинна становити 0,3-0,6 мг/дм3.

Застережні заходи

Роботи із препаратом проводити із використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи із препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати попадання препарату на шкіру, в очі та до шлунку. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і вживати їжу. Після роботи обличчя та руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги

За умови порушення заходів безпеки при роботі із препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння та свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно добре промити проточною водою та у разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату до шлунку необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води та обов’язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні за температури від 0 °С до плюс 30 °С, в місцях, недоступних дітям, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника – 24 місяці з дати виготовлення. Дату виготовлення вказано на упаковці.

Пакування

5 кг.

Завантажити паспорт продукту