друк сторінки

Descaling Agent

Препарат для видалення важких мінеральних відкладень
Концентрована формула
Ефективно усуває вапняний наліт та іржу

Призначення

Препарат призначений для видалення важких мінеральних відкладень (вапняний наліт, іржа) з поверхонь басейнів.

Фізико-хімічні показники

ПОКАЗНИК Норма
Зовнішній вигляд Прозора рідина без кольору або рожевого кольору
Масова частка діючої речовини, %, не менш 30
Показник концентрації водневих іонів, рН, од., не більш 2,0
Густина, г/см3 1,180±0,050

Спосіб застосування

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Попередньо розчинити препарат у воді у співвідношенні 1:1 (препарат додають у воду). За допомоги щітки нанести препарат на забруднену поверхню, залишити на декілька хвилин, після чого поверхню ретельно промити водою. У разі застарілих відкладень повторити обробку.

Примітка: Перед початком застосування препарату перевірте його дію на невеликій ділянці поверхні.
Не підходить для нікельованих, хромованих та мідних поверхонь.

Застережні заходи

Роботи із препаратом проводити із використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи із препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати попадання препарату на шкіру, в очі та до шлунку. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і вживати їжу. Після роботи обличчя та руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги

За умови порушення заходів безпеки при роботі із препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння та свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно добре промити проточною водою та у разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату до шлунку необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води та обов’язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні за температури від плюс 5 °С до плюс 30 °С, в місцях, недоступних дітям, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника – 12 місяців з дати виготовлення. Дату виготовлення вказано на упаковці.

Пакування

1 л, 5 л.

Завантажити паспорт продукту