друк сторінки

FreezyPool

Препарат для зимової консервації басейну
Запобігає появі водоростей та вапняних нальотів, знижує рівень pH
Зменшує витрату чистячих засобів навесні

Призначення

Препарат призначений для зимової консервації басейну. Запобігає появі водоростей та підтримує збалансований рівень pH, вміст металів й жорсткість води протягом усього зимового періоду.

Фізико-хімічні показники

ПОКАЗНИК Норма
Зовнішній вигляд Прозора рідина без кольору
Масова частка діючої речовини, %, не менш 30
Показник концентрації водневих іонів, рН, од., не більш 2,0
Густина, г/см3 1,050±0,050

Спосіб застосування

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. За кілька днів до зимової консервації басейну слід скорегувати рівень pH до 7,2-7,4 та провести шокову дезінфекцію води. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності та виливають у басейн по периметру.

Дозування

За нормальної жорсткості води додати препарат у воду із розрахунку 400 мл на 10 м3 води.
Примітка: Якщо вода має тенденцію до утворення вапняних нальотів (жорсткість > 400 мг/л CaCO3) дозування слід подвоїти. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації й у конкретних випадках дози препарату слід збільшувати або зменшувати.

Застережні заходи

Роботи із препаратом проводити із використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи із препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати попадання препарату на шкіру, в очі та до шлунку. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і вживати їжу. Після роботи обличчя та руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги

За умови порушення заходів безпеки при роботі із препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння та свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно добре промити проточною водою та у разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату до шлунку необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води та обов’язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні за температури від плюс 5 °С до плюс 30 °С, в місцях, недоступних дітям, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника – 12 місяців з дати виготовлення. Дату виготовлення вказано на упаковці.

Пакування

1 л, 5 л.

Завантажити паспорт продукту