друк сторінки

Liquid Chlor L100

Дезінфікуюча рідина швидкої дії для станцій автоматичного дозування
Потужна дія проти бактерій, вірусів, грибків та органічних сполук
Містить стабілізатор, що не призводить до перестабілізації

Призначення

Препарат призначений для шокової та регулярної дезінфекції води в басейні. Ефективний проти бактерій, вірусів та грибків.

Фізико-хімічні показники

ПОКАЗНИК Норма
Зовнішній вигляд Злегка каламутна рідина жовто-зеленого кольору
Масова частка діючої речовини, %, не менш 15
Показник концентрації водневих іонів, рН, од. 11,0-13,0
Густина, г/см3 1,240±0,050

Спосіб застосування

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати за нейтрального рівня pH 7,0-7,4.

Дозування

Первинна обробка: додати препарат у воду із розрахунку 300 мл препарату на 10 м3 води.
Наступне дозування: за збалансованого рівня pH додавати 50-80 мл препарату на 10 м3 води один раз у 2-3 дні. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації й у конкретних випадках залежно від температури води, завантаження басейну та ін. дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов’язково перевіряйте тестером воду на необхідний рівень хлору. Нормальна кількість вільного хлору повинна становити 0,3-0,6 мг/дм3.

Рекомендується! Періодично, не рідше одного разу на місяць, промивати станції автоматичного дозування,
слабокислотним водним розчином не менше 5%.

Застережні заходи

Роботи із препаратом проводити із використанням засобів захисту шкіри, очей та органів дихання. До роботи із препаратом не допускаються особи молодше 18 років, особи з підвищеною чутливістю до хлорвмісних сполук. Слід уникати попадання препарату на шкіру, в очі та до шлунку. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і вживати їжу. Після роботи обличчя та руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги

За умови порушення заходів безпеки при роботі із препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей та органів дихання, почервоніння та свербіж шкіри, головний біль. При появі перших ознак отруєння необхідно вивести потерпілого з приміщення на свіже повітря або в приміщення, яке добре провітрюється, прополоскати рот, горло, ніс, дати склянку теплої води з питною содою (чайна ложка на склянку) або молоко. Якщо препарат потрапив в очі, їх необхідно негайно добре промити проточною водою протягом 10-15 хвилин та у разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату до шлунку необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води та обов’язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні за температури від плюс 10 0С до плюс 30 0С, в місцях, недоступних дітям, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника – 6 місяців з дати виготовлення. Дату виготовлення вказано на упаковці.

Пакування

20 л.

Завантажити паспорт продукту