друк сторінки

Metaldez

Рідина для усунення металів
Діє за будь-яких значень pH, покращує фільтрацію

Призначення

Препарат призначений для видалення з води іонів заліза, міді, марганцю та інших металів.

Фізико-хімічні показники

ПОКАЗНИК Норма
Зовнішній вигляд Прозора рідина без кольору
Масова частка діючої речовини, %, не менш 30
Показник концентрації водневих іонів, рН, од., не більш 2,0
Густина, г/см3 1,160±0,050

Спосіб застосування

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції.

Дозування

Під час заповнення басейну водою (до шокового хлорування) за включеної системи фільтрації додати препарат у воду із розрахунку 400 мл на 50 м3 води. За регулярної обробки, щотижня, при додаванні свіжої води додавати препарат у воду за того ж розрахунку – 400 мл на 50 м3 води.
Примітка: Якщо концентрація металів у воді вища за 1,5 мг/л дозування слід подвоїти. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації й у конкретних випадках залежно від температури води, завантаження басейну та ін. дози препарату слід збільшувати або зменшувати.

Застережні заходи

Роботи із препаратом проводити із використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи із препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати попадання препарату на шкіру, в очі та до шлунку. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і вживати їжу. Після роботи обличчя та руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги

За умови порушення заходів безпеки при роботі із препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння та свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно добре промити проточною водою та у разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату до шлунку необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води та обов’язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні за температури від плюс 5 °С до плюс 30 °С, в місцях, недоступних дітям, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника – 12 місяців з дати виготовлення. Дату виготовлення вказано на упаковці.

Пакування

1 л, 5 л.

Завантажити паспорт продукту