друк сторінки

OxyShock L110

Дезінфікуюча рідина швидкої дії
Відмінна якість води без запаху хлору, діє за будь-яких значень pH

Призначення

Препарат призначений для шокової та регулярної дезінфекції води в басейні. Ефективний проти бактерій, вірусів та грибків. Оброблена вода не сушить шкіру та волосся, не викликає подразнення очей.

Фізико-хімічні показники

ПОКАЗНИК Норма
Зовнішній вигляд Прозора рідина без кольору
Масова частка діючої речовини, %, не менш 35
Показник концентрації водневих іонів, рН, од., не більш 2,0-4,0
Густина, г/см3 1,110±0,050

Спосіб застосування

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції.

Дозування

Первинна обробка: додати препарат у воду із розрахунку 1 л препарату на 10 м3 води.
Наступне дозування: 0,5 л препарату на 10 м3 води один раз у чотири дні. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації й у конкретних випадках залежно від температури води, завантаження басейну та ін. дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов’язково перевіряйте тестером воду на необхідний рівень кисню. Рівень активного кисню повинен бути не меншим за 5 мг/дм3.

Застережні заходи

Роботи із препаратом проводити із використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи із препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати попадання препарату на шкіру, в очі та до шлунку. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і вживати їжу. Після роботи обличчя та руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги

За умови порушення заходів безпеки при роботі із препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння та свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно добре промити проточною водою та у разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату до шлунку необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води та обов’язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні за температури від плюс 5 °С до плюс 30 °С, в місцях, недоступних дітям, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника – 6 місяців з дати виготовлення. Дату виготовлення вказано на упаковці.

Пакування

20 л.

Завантажити паспорт продукту