друк сторінки

SetiFlock Ultra L300

Рідкий коагулянт – ультра-формула
Кришталево чиста вода, економічний у використанні
Найбільш ефективний для застосування у громадських басейнах

Призначення

Препарат призначений для очищення та освітлення мутної води.

Фізико-хімічні показники

ПОКАЗНИК Норма
Зовнішній вигляд Прозора рідина жовто-коричневого кольору
Масова частка діючої речовини, %, не менш 17
Показник концентрації водневих іонів, рН, од. 2,0-4,0
Густина, г/см3 1,355±0,050

Спосіб застосування

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати за нейтрального рівня pH 7,0-7,4 та кількості вільного хлору 0,3-0,6 мг/дм3. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності та виливають у басейн по периметру за включеної системи циркуляції. Через 20-30 хвилин виключають циркуляційний насос та залишають на 12 годин. Після чого осад, що випав на дно басейну, видаляють за допомоги пилососу.

Дозування

В залежності від ступеня забруднення води додати препарат у воду із розрахунку 25-50 мл препарату на 10 м3 води один раз на тиждень. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації й у конкретних випадках залежно від температури води, завантаження басейну та ін. дози препарату слід збільшувати або зменшувати.

Застережні заходи

Роботи із препаратом проводити із використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи із препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати попадання препарату на шкіру, в очі та до шлунку. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і вживати їжу. Після роботи обличчя та руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги

За умови порушення заходів безпеки при роботі із препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння та свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно добре промити проточною водою та у разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату до шлунку необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води та обов’язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні за температури від плюс 5 °С до плюс 30 °С, в місцях, недоступних дітям, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника – 12 місяців з дати виготовлення. Дату виготовлення вказано на упаковці.

Пакування

5 л, 20 л.

Завантажити паспорт продукту