друк сторінки

Shock Chlor Tabs 20

Дезінфікуючий препарат швидкої дії у таблетках зі стабілізатором
Стабілізує рівень хлору у воді, не призводить до утворення осадів
Ефективний проти бактерій, грибків та вірусів, не впливає на рівень pH

Призначення

Препарат призначений для шокової та регулярної дезінфекції води в басейні. Ефективний проти бактерій, вірусів та грибків.

Фізико-хімічні показники

ПОКАЗНИК Норма
Зовнішній вигляд Таблетки білого кольору
Масова частка діючої речовини, %, не менш 56
Показник концентрації водневих іонів (1% розчин), рН, од. 5,0-7,0
Маса однієї таблетки, г 20±1,0

Спосіб застосування

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати за нейтрального рівня pH 7,0-7,4 за включеної системи фільтрації. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності та виливають у басейн по периметру або кладуть у скиммер.

Дозування

Первинна обробка: додати у воду із розрахунку п’ять таблеток препарату на 10 м3 води.
Наступне дозування: за збалансованого рівня pH додавати дві таблетки препарату на 10 м3 води один раз у чотири дні. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації й у конкретних випадках залежно від температури води, завантаження басейну та ін. дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов’язково перевіряйте тестером воду на необхідний рівень хлору. Нормальна кількість вільного хлору повинна становити 0,3-0,6 мг/дм3. Вміст стабілізатора у воді не повинен перевищувати 75 мг/дм3.

Застережні заходи

Роботи із препаратом проводити із використанням засобів захисту шкіри, очей та органів дихання. До роботи із препаратом не допускаються особи молодше 18 років, особи з підвищеною чутливістю до хлорвмісних сполук. Слід уникати попадання препарату на шкіру, в очі та до шлунку. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і вживати їжу. Після роботи обличчя та руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги

За умови порушення заходів безпеки при роботі із препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей та органів дихання, почервоніння та свербіж шкіри, головний біль. При появі перших ознак отруєння необхідно вивести потерпілого з приміщення на свіже повітря або в приміщення, яке добре провітрюється, прополоскати рот, горло, ніс, дати склянку теплої води з питною содою (чайна ложка на склянку) або молоко. Якщо препарат потрапив в очі, їх необхідно негайно добре промити проточною водою протягом 10-15 хвилин та у разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату до шлунку необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води та обов’язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні за температури від 0 °С до плюс 30 °С, в місцях, недоступних дітям, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника – 24 місяці з дати виготовлення. Дату виготовлення вказано на упаковці.

Пакування

4 кг, 8 кг, 25 кг.

Завантажити паспорт продукту