друк сторінки

Алюмінат натрію

Алюмінат натрію являє собою прозорий розчин жовтого або солом’яного кольору

ЗАСТОСУВАННЯ:

Розчин алюмінату натрію застосовується в будівельній промисловості, в технології очищення води, у виробництві паперу, скла та ін.
Алюмінат натрію в будівництві використовується як добавка, що прискорює термін схоплювання та тужавіння бетону, особливо в холодну пору року.
При додаванні в бетон алюмінату натрію у кількості  3-5 %мас. Спостерігається різке скорочення терміну схоплювання: початок схоплювання через  10-15 хв. і закінчення схоплювання через 15-25 хв. Добавка алюмінату натрію не викликає корозії арматури, а також дозволяє збільшити водонепроникність бетонних виробів.

ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ПОКАЗНИКИ:

Показник Норма
Зовнішній вигляд Прозора рідина солом’яного кольору
Вміст Al2O3, % 18,0 ± 0,1
Модуль Na2O/Al2O3, моль/моль 1,65-1,75
Показник водневих іонів водню, рН, од. 12,5 ± 0,5
Густина (при 20 оС), г/см3 1,45 ± 0,5

ПАКУВАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Алюмінат натрію відвантажується в контейнери eco-bulk місткістю 1 м3 на палеті, каністри по 20 дм3, а також у автомобільні або залізничні цистерни з корозійнотривким покриттям.
Перевезення здійснюється всіма видами транспорту, крім повітряного, у критих транспортних засобах відповідно до правил перевезень вантажів, що діють на транспорті даного виду.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

Для підтримання стабільності продукту рекомендується зберігати його при температурі не нижче +200С в закритих складських приміщеннях.

ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ:

6 місяців із дати виготовлення.