друк сторінки

Флокулянти EXTRAFLOCK™

ТУ У 24.1-19155069-014:2011

Флокулянти EXTRAFLOCK™ належать до групи поліакриламідів із загальною формулою (-CH2CHCONH2-)n. Являють собою аморфну, розчинну у воді речовину з високою молекулярною масою. Флокулянти використовуються для збільшення розмірів пластівців, утворених в процесі коагуляції та подальшого їх ефективного видалення.

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ:

Флокулянти EXTRAFLOCK™ призначено для очищення питної води, води побутового і промислового призначення (у тому числі води для систем оборотного водо- і теплопостачання об'єктів атомної й теплової енергетики, промислових підприємств й електростанцій), знешкодження стічних вод і рідких виробничих відходів різних промислових, сільськогосподарських, харчових і комунальних підприємств. Флокулянти можуть застосовуватися при вилученні і флотаційному збагаченні корисних копалин; при флокуляції в гірничо-хімічній, вугільній, нафтопереробній промисловості, чорній та кольоровій металургії; для підприємств будівельної й целюлозно-паперової промисловості; у виробництві кормо- вих білків, інсектицидів тощо.

ФЛОКУЛЯНТИ ДОЗВОЛЯЮТЬ:

–– максимізувати якість води при мінімізації часу відстоювання;
–– збільшити ефективність процесу очищення води без капітальних витрат;
–– підвищити ефективність системи фільтрації й збільшити термін її служби;
–– мінімізувати витрати, пов'язані з видаленням відходів.

Физико-химические показатели

Флокулянти на основі поліакриламіду (N, P)
у вигляді твердих сипких речовин і рідких розчинів

Серія N: 80, 130, 160, 180, 195, 200
Серія Р: 20, 40, 45, 70, 80, 90, 100, 120, 130, 140, 150, 170, 180
Зовнішній вигляд твердої сипкої речовини Гранули невизначеної форми від білого до світло- жовтого кольорів, розмір гранул 0,1–3 мм
Зовнішній вигляд розчину Розчин від прозорого до злегка каламутного
Насипна густина, г/см3 0,8±0,05

РЕКОМЕНДАЦІЇ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ:

–– після дестабілізації колоїдної системи коагулянтами;
–– у вигляді водних розчинів з концентрацією 0,05–0,5 %.

ПАКУВАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Фасування флокулянтів здійснюється в поліетиленові мішки по 25 кг або в мішки МКР місткістю 700–800 кг (для поро- шкоподібних) і контейнери eco-bulk місткістю 1 м3 (для емульсій). Транспортування флокулянтів здійснюється всіма видами транспорту відповідно до правил перевезення вантажів, що діють на даному виді транспорту.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

Флокулянти всіх типів і марок зберігаються при температурах від 0 °С до 35 °С у пакуванні виробника якомога далі від кислот, лугів, горючих матеріалів і сильних окисників. Необхідно уникати потрапляння вологи. Приготовані розчини флокулянтів рекомендується зберігати в ємностях із нержавіючої сталі, скловолокна, пластику або скла.

ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ:

Тверді речовини – 24 місяці з дати виготовлення; рідкі речовини – шість місяців із дати виготовлення. Після розкриття  тари продукт має бути використаний протягом чотирьох тижнів від дати розпаковування.

Завантажити паспорт продукту