друк сторінки

Миття та дезінфекція у СІР системах

Назва засобу Загальна інформація Переваги та сфера використання
PUR-200 Кислотний концентрований миючий засіб на основі азотної кислоти. Видаляє молочний камінь. Використовується для миття тари та сирних форм на підприємствах молочної промисловості.
PUR-202 Кислотний концентрований миючий засіб на основі ортофосфорної та азотної кислот. Ефективно видаляє молочний камінь та вапняні відкладення. Зменшує кількість бактерій. Використовується для миття тари, сирних форм та обладнання з кислотостійких матеріалів.
PUR-205 Кислотний концентрований миючий засіб на основі ортофосфорної кислоти. Ефективно видаляє усі типи неорганічних забруднень. Економічний у використанні. Можливе автоматичне дозування.
PUR-218 Кислотний миючий засіб на основі сульфамінової кислоти. Використовується для видалення більшості неорганічних та органічних відкладень, зокрема пивного та молочного каменю. Запобігає відкладенню солей жорсткості.
PUR-240 Слаболужний миючий засіб на основі ЕДТА. М’який миючий засіб. Використовується для миття усіх видів тари. Запобігає відкладенню солей жорсткості. Безпечний для виробів з полікарбонату, нержавіючої сталі та алюмінію. Можливе автоматичне дозування.
PUR-245 Лужний миючий засіб на основі гідроксиду натрію. Видаляє комплексні органічні забруднення: жири, білки, кіптява, побутовий бруд, смолисті забруднення. Економічний у використанні.
PUR-255 Лужний миючий засіб на основі гідроксидів натрію та калію. Видаляє навіть щільні білкові та жирові забруднення, а також стійкий нагар будь-якого складу. Ефективний навіть у холодній воді. Не містить силікатів.
PUR-260 Лужний миючий засіб на основі гідроксиду натрію із вмістом активного хлору. Використовується для миття та дезінфекції різних видів технологічного обладнання, а також полімерної тари на підприємствах молочної промисловості та підприємствах з виробництва напоїв.
PUR-262 Лужний миючий засіб на основі силікату натрію із вмістом активного хлору. М’який миючий засіб із дезінфікуючою дією. Можливе автоматичне дозування.
PUR-265 Лужний миючий засіб на основі гідроксидів натрію та калію. Видаляє білкові, жирові та складні відкладення за короткий проміжок часу. Ефективний навіть у холодній воді. Запобігає відкладенню солей жорсткості. Не пошкоджує поверхні зі сталі, пластику та гуми.
PUR-266 Лужний миючий засіб на основі гідроксидів натрію та калію із вмістом активного хлору. Виявляє дезінфікуючу дію. Відмінно видаляє забруднення білкової, жирової та масляної природи, а також різні механічні забруднення.
PUR-270 Лужний концентрований миючий засіб на основі гідроксидів натрію та калію. Потужна миюча формула. Розщеплює жири, розм’якшує та видаляє важкі забруднення: затверділі та пригорілі залишки продуктів, кіптяву та смоли, застарілі жирові забруднення, пригоріле молоко.
DEZ-300 Кислотний концентрований дезінфікуючий засіб на основі надоцтової кислоти та перекису водню. Виявляє потужну окиснюючу дію. Використовується для кислотного миття з одночасною дезінфекцією скляної та полімерної тари. Економічний у використанні. Ефективний навіть у жорсткій воді.
DEZ-310 Кислотний дезінфікуючий засіб на основі надоцтової кислоти та перекису водню. Видаляє плями та виявляє деодоруючу дію. Безпечний для навколишнього середовища. Легко змивається.
DEZ-313 Слабокислотний дезінфікуючий засіб на основі перекису водню. Підходить для будь-яких поверхонь. Може використовуватись для аерозольної дезінфекції.
DEZ-325 Лужний концентрований дезінфікуючий засіб на основі гіпохлориту натрію. Виявляє потужну окиснюючу дію. Економічний у використанні. Видаляє органічні забруднення.
DEZ-330 Лужний дезінфікуючий засіб на основі гіпохлориту натрію. Містить стабілізатор активного хлору. Виявляє широкий спектр дезінфікуючих властивостей. Легко змивається.
DEZ-335 Лужний дезінфікуючий засіб на основі гіпохлориту натрію. Містить стабілізатор активного хлору. Виявляє широкий спектр дезінфікуючих властивостей. Видаляє неорганічні та органічні відкладення. Ефективний навіть у жорсткій воді.
Завантажити паспорт продукту