друк сторінки

pH Minus Granules

Препарат для зниження рівня pH
Швидко розчиняється, не містить кислот

Призначення

Препарат призначений для зниження рівня pH води в басейні.

Фізико-хімічні показники

ПОКАЗНИК Норма
Зовнішній вигляд Гранули від білого до світло-жовтого кольору
Масова частка діючої речовини, %, не менш 98
Показник концентрації водневих іонів (1% розчин), рН, од., не більш 2,0
Насипна густина, г/см3 2,440±0,050

Спосіб застосування

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати за рівня pH вище 7,4. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності та виливають у басейн по периметру.

Дозування

Для зниження рівня pH на 0,2 необхідно додати препарат у воду із розрахунку 15 грам препарату на 1 м3 води. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації й у конкретних випадках залежно від температури води, її жорсткості, завантаження басейну та ін. дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов’язково перевіряйте тестером рівень pH один-два рази на тиждень. Оптимальне значення pH повинно становити 7,0-7,4.

Застережні заходи

Роботи із препаратом проводити із використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи із препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати попадання препарату на шкіру, в очі та до шлунку. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і вживати їжу. Після роботи обличчя та руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги

За умови порушення заходів безпеки при роботі із препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння та свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно добре промити проточною водою та у разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату до шлунку необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води та обов’язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні за температури від 0 °С до плюс 30 °С, в місцях, недоступних дітям, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника – 24 місяці з дати виготовлення. Дату виготовлення вказано на упаковці.

Пакування

5 кг, 10 кг, 25 кг.

Завантажити паспорт продукту