друк сторінки

pH Minus Liquid HA

Розчин для зниження рівня pH
Покращує мінеральний баланс води, знижує загальну лужність
Для обробки жорсткої води та води зі свердловини

Призначення

Препарат призначений для зниження рівня pH води в басейні. Ідеально підходить для обробки жорсткої води та води зі свердловини.

Фізико-хімічні показники

ПОКАЗНИК Норма
Зовнішній вигляд Прозора рідина без кольору або жовтого кольору
Масова частка діючої речовини, %, не менш 12
Показник концентрації водневих іонів, рН, од., не більш 2,0
Густина, г/см3 1,050±0,050

Спосіб застосування

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати за рівня pH вище 7,4.

Дозування

Для зниження рівня pH на 0,2 необхідно додати препарат у воду із розрахунку 100 мл препарату на 10 м3 води. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації й у конкретних випадках залежно від температури води, її жорсткості, завантаження басейну та ін. дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов’язково перевіряйте тестером рівень pH один-два рази на тиждень. Оптимальне значення pH повинно становити 7,0-7,4.

Застережні заходи

Роботи із препаратом проводити із використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи із препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати попадання препарату на шкіру, в очі та до шлунку. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і вживати їжу. Після роботи обличчя та руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги

За умови порушення заходів безпеки при роботі із препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння та свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно добре промити проточною водою та у разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату до шлунку необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води та обов’язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні за температури від 0 °С до плюс 30 °С, в місцях, недоступних дітям, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника – 12 місяців з дати виготовлення. Дату виготовлення вказано на упаковці.

Пакування

5 л, 20 л.

Завантажити паспорт продукту