друк сторінки

Ручне миття та дезінфекція

Назва засобу Загальна інформація Переваги та сфера використання
PUR-282 Слаболужний пінний миючий засіб на основі ЕДТА та етоксильованого спирту. Використовується для миття підлоги. Видаляє складні забруднення, розчиняє органічні та неорганічні відкладення. Запобігає утворенню вапняних нальотів.
PUR-295 Нейтральний пінний миючий засіб на основі аніонних та неіоногенних ПАР. Висококонцентрований комбінований миючий засіб. Швидко видаляє жировий наліт тваринного та рослинного походження. Використовується для миття підлоги. Ефективний за будь якої температури. Виявляє дезінфікуючу дію.
DEZ-311 Слабокислотний дезінфікуючий засіб на основі надоцтової кислоти та перекису водню. Використовується для миття та дезінфекції ріжучих інструментів. Готовий до використання. Не потребує змивання.
DEZ-344 Лужний пінний дезінфікуючий засіб на основі гіпохлориту натрію. Використовується для профілактичної дезінфекції твердих поверхонь приміщень.
DEZ-353 Нейтральний дезінфікуючий засіб на основі хлоргексидину. Виявляє різковиражені бактерицидні та фунгіцидні властивості, а також протизапальну та регенеруючу дію. Може використовуватись для обробки вим’я корів після доїння.
DEZ-363 Нейтральний дезінфікуючий засіб на основі спирту. Використовується для дезінфекції дрібного інвентарю, столів та ін. Готовий до використання. Не потребує змивання.
DEZ-375 Нейтральний дезінфікуючий засіб на основі полігексаметиленгуанідін- гідрохлориду. Не містить активний хлор. Виявляє відмінну бактерицидну, фунгіцидну та віруцидну дію. Сумісний з будь-якими матеріалами.
DEZ-385 Нейтральний пінний дезінфікуючий засіб на основі четвертинних солей амонію. Дезінфікуючий засіб з миючими властивостями. Не містить активний хлор. Тривала дезінфікуюча дія. Готовий до використання.
Завантажити паспорт продукту