друк сторінки

Зовнішнє миття та дезінфекція

Назва засобу Загальна інформація Переваги та сфера використання
PUR-225 Кислотний пінний концентрованиймиючий засіб на основіортофосфорної та азотної кислот. Ефективно видаляє усі типи неорганічнихзабруднень. Економічний у використанні.
PUR-232 Кислотний пінний миючий засіб наоснові ортофосфорної кислоти. Можливе використання без попереднього лужного миття. Ефективно видаляє як мінеральні, так і білкові та жирові відкладення, а також кров. Підходить для поверхонь з алюмінію.
PUR-233 Кислотний пінний миючий засіб на основі ортофосфорної кислоти та ЛАБСК. Використовується для періодичного миття кислотостійких поверхонь. Ефективний проти стійких застарілих кальцієвих відкладень. Забезпечує стійку піну.
PUR-235 Кислотний пінний миючий засіб на основі метансульфонової кислоти та ЛАБСК. Ефективно видаляє мінеральні відкладення та жирові забруднення. Підходить для будь-яких поверхонь. Безпечний для навколишнього середовища.
PUR-250 Лужний миючий засіб на основі гідроксиду натрію. Видаляє комплексні органічні забруднення, у т.ч. застарілі (жири, білки, кіптява, побутовий бруд, смолисті забруднення) з нержавіючої сталі, бетону, пластику та керамічних поверхонь. Містить барвник.
PUR-272 Лужний пінний миючий засіб на основі гідроксиду натрію із вмістом активного хлору. Використовується для миття сильно забруднених поверхонь обладнання, стін, стель, контейнерів. Виявляє дезінфікуючу дію. Запобігає відкладенню солей жорсткості.
PUR-275 Лужний пінний миючий засіб на основі гідроксиду калію та силікату натрію. Видаляє як органічні так і неорганічні забруднення. Містить добавки, що зв’язують солі жорсткості у воді, тим самим зменшуючи необхідність у кислотній мийці.
PUR-277 Лужний пінний миючий засіб на основі гідроксидів натрію та калію із вмістом активного хлору. Ефективно видаляє усі типи органічних забруднень: білок, жири, кров та ін. Виявляє дезінфікуючу дію. Утворює піну з відмінною утримуючою здатністю.
PUR-280 Лужний пінний миючий засіб на основі гідроксидів натрію та калію. Видаляє навіть щільні білкові та жирові забруднення, а також стійкий нагар будь-якого складу. Ефективно діє за короткий проміжок часу. Запобігає відкладенню солей жорсткості.
PUR-285 Слаболужний пінний миючий засіб на основі етоксильованого спирту. Підвищені піноутворюючі та миючі властивості. Підходить для будь-яких поверхонь. Може використовуватись для миття транспорту.
PUR-290 Нейтральний пінний миючий засіб на основі ЛАБСК. Ефективно видаляє жирові та механічні забруднення у теплій, холодній та жорсткій воді. Підходить для будь-яких поверхонь.
DEZ-323 Кислотний пінний дезінфікуючий засіб на основі надоцтової кислоти та перекису водню. Ефективно та швидко знищує усі види бактерій та вірусів. Стійка піна забезпечує тривалий контакт з обладнанням та поверхнями.
DEZ-343 Лужний пінний дезінфікуючий засіб на основі гіпохлориту натрію. Використовується для дезінфекції обладнання та поверхонь виробничих приміщень. Містить стабілізатор активного хлору. Економічний у використанні.
DEZ-383 Нейтральний пінний дезінфікуючий засіб на основі четвертинних солей амонію. Використовується для санітарної обробки поверхонь виробничих приміщень та транспорту. Не містить активний хлор.
DEZ-388 Нейтральний пінний дезінфікуючий засіб на основі четвертинних солей амонію. Використовується для санітарної обробки по- верхонь виробничих приміщень та транспорту. Містить барвник.
DEZ-393 Нейтральний пінний дезінфікуючий засіб на основі четвертинних солей амонію та глутарового альдегіду. Відмінна бактерицидна дія за низьких концен- трацій. Не містить активний хлор. Не призводить до звикання мікроорганізмів.
Завантажити паспорт продукту